Vampirler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CARLİSLE CULLEN TANITIM

CARLİSLE CULLEN TANITIM Empty CARLİSLE CULLEN TANITIM

Mesaj  Admin Perş. Ocak 07, 2010 1:07 pm

Carlisle Cullen, bir Anglikan papazının tek oğlu, 1640larda Londra'da doğdu,İngiltere’de dinsel karışıklığın olduğu sıralar. Carlisle'nin babası ve diğer papazlar, kurt adamlar, cadılar, vampirler için avlar düzenlerlerdi .Kötülük ve günah dünyasını kurtarmayı deniyorlardı ama çoğunlukla bu gruplar masum insanları öldürüyorlardı, gerçek kötü yaratıkları değil. Carlisle, babası tarafından bu baskıncıların başına getirildi. Suçluları yakalamak konusunda pek iyi değildi ama çok inatçı ve zekiydi. Şehrin kanalizasyonunda yaşayan sadece geceleri avlanan bir grup vampiri keşfetti. Carlisle ve grubu vampirleri öldürmek için geldiklerinde aksilik oldu ve Carlisle yaralandı vampir tarafından. Bu durumun evde nasıl karşılanacağını bilmiyordu muhtemelen diğer vampirlere yapıldığı gibi yakılarak öldürülecekti. Bu yüzden Carlisle kendini bir patates kilerinde sakladı sakladı, yaralarının üzerine çürük patates koydu. 3 gün süren o acı verici değişimden sonra Carlisle vampir olarak ortaya çıktı.

CARLİSLE CULLEN

CARLİSLE CULLEN TANITIM Carlisle_cullen_carlisle_cullen_4126669_423_436_1253461658

Admin
Admin

http://vampirmanyaklari.yetkinforum.com

- Similar topics